ZDRAVOTNÍ ŽIDLE THERAPIA PŘEDSTAVUJÍ REVOLUCI VE ZDRAVÉM SEZENÍ, KTERÉ NEZNÁ SLOVO KOMPROMIS. DÍKY AKTIVNÍM BIOZÓNÁM ZDRAVOTNÍ ŽIDLE THERAPIA ZAJISTÍ VAŠÍ OPTIMÁLNÍ POZICI PŘI PRACOVNÍM SEZENÍ A PODPORU UŽITEČNÝCH TĚLESNÝCH FUNKCÍ. SPECIÁLNĚ TVAROVANÉ DOTYKOVÉ OBLASTI SEDÁKU A OPĚRY PODEPÍRAJÍ HÝŽDĚ, BEDRA, RUCE A ZÁDA. PODPORUJÍ SPRÁVNÉ DÝCHÁNÍ, ZAJISTÍ ŠETRNÉ DOSEDÁNÍ A ÚČINNĚ AKTIVIZUJÍ KREVNÍ A LYMFATICKÝ OBĚH. ŽIDLE THERAPIA SI VÁS SROVNÁ, JAKO VÁŠ OSOBNÍ FYZIOTERAPEUT.

Body+

Prémiová zdravotní židle

Therapia Body+ reprezentuje to nejlepší z našeho mnohaletého hledání dokonalého osobního pohodlí a zdravého sezení. Je mnohem víc, než jen kvalitní židle. Chrání vaše záda. BODY+ je nástupce legendárních modelů Therapia Body představuje vyváženou harmonii moderního designu, špičkové ergonomie a řadu nových konstrukčních vylepšení. Body+, to je maximum pohodlí v plné výbavě pro náročné.

Energy+

Prestižní zdravotní židle

Therapia Energy+ je naše nejlepší zdravotní židle a současná vlajková loď značky Therapia pro ty nejnáročnější zákazníky. Nabízí nejen spolehlivé zdravé sezení a výjimečný osobní komfort, ale také dokonalou symbiózu jedinečných materiálů, ergonomie, prestižního designu a špičkové ruční práce.

E+Gamer

Prémiová herní židle

Židle E+Gamer nabízí to nejlepší zdravotní sezení Therapia, plnou ergonomickou výbavu a originální barevný design. Pokud máte zálibu v luxusním sportovnějším vzhledu s unikátními barevnými detaily, je pro vás E+Gamer správná volba. Zvýrazněte svou osobnost a jedinečnost prémiovou zdravotní židlí nejvyšší třídy, která ozdobí každý interiér. Dopřejte si plné soustředění a nejlepší osobní komfort pro dlouhé hodiny při sledování filmů, hraní her nebo každodenní práci s počítačem.

Sense

Šetrná zdravotní židle

Therapia Sense nabízí nejvýhodnější poměr plné ergonomické výbavy a ceny. Při vývoji židle Therapia Sense jsme se zaměřili na jemné tvary opěry zad a sedáku pro optimální komfort a citlivé dosedání. Díky příjemným materiálům a šetrnému pohodlí je Sense vhodná i pro osoby s chronickými potížemi. . Pokud vybíráte svou první zdravotní židli, SENSE je správná volba..

Standi

Univerzální zdravotní židle

Therapia STANDI je speciální a současně minimalistická zdravotní židle skandinávského typu pro aktivní dynamické sezení se správným podepřením zad. Je vhodná pouze pro krátkodobé a často přerušované sezení při různých pracovních činnostech, např. zvýšené sezení u výškově stavitelných stolů, lékařská sedadla, ordinace, výrobní linky, sezení u strojů, recepce, pokladny domácí pracovny i dětské a studentské pokoje.

Nevíte, kterou židli si vybrat?

Přečtěte si několik důležitých informací vedouci ke správnému výběru vhodného  sezení

TOP