Stolové systémy OGI

bg3

Stolový systém - OGI-Q
OGI Q - jednoduchá, klasická kolekce stolů pro minimalisty, kteří si cení pohodlí.Systém je k dispozici v manažerském provedení s integrovaným podstavcem tvořený přídavnou skříní, nebo samostatnou stolní konstrukcí rámového tvaru
Stolové desky jsou k dispozici v různých barvách: buk, kanadský dub, kaštan, polární bříza, kakaa, bílá pastel. Podnož je v barvách: hliník (satinato) a bílý lesk.

Stolový system - OGI-A
Komfort a ergonomie jsou nejdůležitější vlastnosti v produktů, které jsme navrhli.Tvar OGI-A stolu pohodlně se přizpůsobuje potřebám svého majitele.
Horní části stolů mohou být ponechány jednoduché nebo členité. Jsou k dispozici v různých barvách, jako je buk, dub, kaštan kanadský, polární bříza, kakaa, bílý pastel a nížinné maticí.
Nohy jsou ve dvou variantách: hliníkové (satinato) a bílý lesk.OGI Kolekce obsahuje stoly, podstavce a úložné prostory - komplexní arzenál pro každou dobře organizované

Stolový system - OGI-Y
Dobře organizované pracoviště umožňuje okamžitou výměnu informací a práci v týmu. OGI Y je otevřená kolekce místa , která vým umožní vytvářet zajímavé barevné kompozice z kombinace lamina, textilu a kovu.
Modularita systému umožňuje vytvářet jednoduché řešení multi-stanice. Skříně s posuvnými a žaluziové dveře jsou ideální zejména v malých pracovních prostorách.

Stolový system - OGI-U
Systémy Multi-stanice založené na jedné noze zjednodušují uspořádání prostoru a vytvoří pohodlné, praktické pracoviště.Minimální využití prvků použitých k vytvoření systému, aby uspořádání a montáž nábytku mnohem jednodušší.
Konferenční stolky jsou doplňkem systému. Různé tvary a velikost tabulek poskytuje mnoho příležitostí k aranžování prostor bez ohledu na jeho místo. Kontejnery jsou k dispozici s tradičními a skleněnými dveřmi s výrazným hliníkovým rámem.

Velikost podstavců a kontejnerů je přizpůsobena výšce stolu. To vám umožní uspořádat pracoviště s více využitelného prostoru.

 

ogi

TOP