Soft Seating CHIC LOUNGE

CHIC LOUNGE je vedle CHIC a CHIC AIR dalším z našich projektů, ve kterých jsme spojili síly se znamenitým francouzským designerem Christophem Pilletem. Kreativní proces si zachoval jak Christophův čitelný rukopis, tak i sofistikovanou eleganci charakteristickou pro brand Profim. Kolekce je definována minimalistickým, elegantním designem, jemuž dominují jemné tvary, které se perfektně vmísí do mnoha prostorů různých charakterů. Každý element byl vyvinut s extrémní péčí a smyslem pro detail. Zatímco na první pohled zaujme velmi jemným vzhledem a tenkými liniemi, při bližším kontaktu si Vás získá svou pohodlností.

Korpus křesla Chic Lounge je dostupný ve dvou výškách opěráků, sestává z ocelového rámu pokrytého polyuretanovou pěnou a při jeho čalounění je možné kombinovat kůže s látkami. Celá kolekce je doplněna o elegantní podnožku a pohodlný polštářek.

Produkty Chic Lounge je možno personalizovat dle Vašich potřeb, dva typy originálních podnoží jsou dostupné v několika povrchových úpravách - černá, metallic, chrom, bílá, šedá a grafit.

Kolekce byla vytvořena pro relaxační zóny, hotelová lobby a další prostory určené k odpočinku. Křesla jsou extrémně pohodlná a nabádají k neformálním meetingům nad kávou či sklenkou vína. Obzvláště stojí za pozornost verze „F“, která disponuje velmi jemným houpavým pohybem.

Soubory ke stažení

PHOTO GALLERY

TOP