kancelarsky-nabytek-rauman-fundamental

Kancelářský nábytek Fundamental je systém nábytku vyznačující se futuristickým vzhledem, který respektuje nejnovější trendy v zařizování interiérů. Překvapuje odvážným vzhledem a nezvyklým designem, přičemž si zachovává všechny estetické a funkční hodnoty kancelářského nábytku.

Desky o síle 54 mm použité v systému Fundamental dávají nábytku nejen masivní vzhled, ale zvyšují současně stabilitu a prodlužují jeho životnost. Ozdobné spáry, které oddělují nohy od desek stolů se nachází také u vrchních desek skříní a komod. Vhodný tvar této spáry způsobuje velmi zvláštní dojem, jako by se od vrchní desky oddělila zbylá část nábytku.

Veškeré kování nábytku Fundamental má doživotní záruku. Nábytek je vyráběn z nejkvalitnějších desek. Čelní desky skříní a komod systému Fundamental mohou být nahrazeny skleněnou výplní lacobel, uloženou v hliníkovém rámu.

Tradiční způsob otvírání dveří a zásuvek je nahrazen bezúchytovým systémem „Push to open”, umožňující vysoký komfort užívání nábytku Fundamental. K otevření skříní nebo zásuvek, stačí pouze lehký dotek.

Konferenční stoly Fundamental vyrobené z velmi silných desek zvyšují prestiž a dodávají váhu každé schůzce se všemi obchodními partnery. Stoly mohou být vybaveny dataporty a kabelovým vedením.

Nábytek Fundamental byl navržen tak, aby vzbudil obdiv. Tento systém spojuje současně nádherný vzhled, jedinečnou formu a vysokou jakost výroby nábytku. Tvůrci systému dbali na každý, i ten nejmenší detail.

TOP