Designový manažerský nábytek

  V této sekci Vám chceme nabídnout vybraný nábytek významných  výrobců.  Nábytek charakteristický nejen prvotřídní technologií, vynikající kvalitou a moderním designem. Je to také velká rozmanitost výrobků s ergonomickými vlastnostmi, což vytváří dokonalé pracovní podmínky pro náročné uživatele.

Manažerský nábytek GRAVITY

Manažerský nábytek GRAVITY  Pevný a pohodlný, navzdory gravitaci - Gravity posouvá myšlenku manažerského stolu na zcela novou úroveň.

 

MANAŽERSKÝ NÁBYTEK MITO

00003556

Designový nábytek řady MITO  kombinuje bílé, nebo černé lakované prvky a 3D struktury desky světlého a tmavého Javoru.

Manažerský nábytek CRYSTAL

crystal_6

Manažerský nábytek CRYSTAL je exkluzivní nabídka pro ty, kteří ocení dobrý design. CRYSTAL přinese eleganci do vaší kanceláře.

 

Manažerský nábytek LINEART

Lineart (41

Kancelářský nábytek Lineart je navržen s ohledem na nejnovější trendy v projektování nábytku. Zajímavý vzhled nábytku je zvýrazněn použitím chromovaných a vysoce leštěných prvků nejvyšší kvality.

Kancelářský nábytek EXNER

ex_08

Kancelářský nábytek EXNER Kombinace nadčasového vzhledu s moderním užitným komfortem a funkčností pro současná manažerská pracoviště.

Manažerský nábytek IMPULS

impuls_22

Manažerský nábytek IMPULS představuje především kontrast mezi černou a bílou, stejně tak i jemnost a čistotu tvarů.

Manažerský nábytek STATUS

status-18

Nábytkový systém STATUS kombinuje nadčasové klasické stylistiky s moderními detaily a nejvyšší kvalitou výroby

Nábytek FUNDAMENTAL

Fundamental (2)

Kancelářský nábytek Fundamental je systém nábytku vyznačující se futuristickým vzhledem, který respektuje nejnovější trendy v zařizování interiérů. .

Manažerský nábytek QUANDO

quando_25

Manažerský nábytek QUANDO - řešení, které dělají vaše pracoviště pohodlnější. Tato kolekce se dokonale hodí do moderních minimalistických interiérů.

Manažerský nábytek WELS

20150603134545 1000X454

Nábytková řada Wels nabízí nový stylový nábytek do kancelářských prostor s nádechem lehkosti a moderního designu za velmi příznivou cenu.

Manažerský nábytek CREATOR

Creator (4)

Manažerský nábytek Creator je systém založený na základních geometrických tvarech, čímž vytváří moderní a efektní výrazný vzhled.

Manažerský nábytek WOOW

03113l

Kancelářsky nábytek WOOW vznikl z požadavku řešit interiéry kanceláří vzdušně, moderně, s barevnou hravostí a s využitím elegantních lichoběžníkových tvarů

TOP