kancelarsky-nabytek-rauman-creator

Creator je systém založený na základních geometrických tvarech, čímž vytváří moderní a efektní výrazný vzhled. Creator je navržen tak, aby splňoval vysoké požadavky uživatele na moderní kancelářský nábytek.

Moderní vzhled nábytku Creator je dosažen prvky ze saténového skla, které se objevují variabilně ve stolech. Čela skříněk a komod lze nahradit skly Lacobel v hliníkových rámech, čímž vznikne úplně nový vzhled.

Grafi tové, nebo bílé vnitřní korpusy se dokonale doplňují s ozdobnými prvky nábytku vzhledem k barevnému kontrastu. Díky tomu silný a masivní nábytek je vzdušný, k čemuž přispívají decentní otvory.

Stoly systému Creator mohou být sestaveny tak, že na jedné straně jsou podepřeny skříňkami. To vytváří možnost spojování stolů dohromady, kde pracovní plochu lze přizpůsobit podle svých individuálních potřeb.

Komody a skříně systému Creator mají bezúchytový systém otevírání dveří a zásuvek. Zásuvky a křídla skříněk se lehce otvírají díky použití vysoce kvalitního nábytkového kování. Stačí jen lehký dotek na přední část nábytku.

TOP