Soft Seating MyTurn

široká

MyTurn SOFA je nejnovější a nejmodernější kolekcí křesel a pohovek firmy Profim a výsledkem plodné spolupráce s britským designerem Paulem Brooksem.
Rodina MyTurn je charakteristická svým minimalistickým stylem, kombinovaným s vysokým komfortem, kterého je dosaženo díky pečlivému výběru použitých materiálů. Precizní čalounění s vysoce kvalitní kůží je doplněno krásnými chromovanými kovovými prvky.
Kolekce se skládá z křesla, dvou rozměrů pohovek a stolků. Je perfektním řešením nejen pro kanceláře vrcholových manažerů, ale i pro recepce, lobby bary a přijímací haly. myTURN stoly jsou dostupné ve dvou verzích - čtvercové a obdélníkové - s velkým výběrem povrchových úprav.

designer produktu

Paul Brooks se o design židlí začal zajímat jako student na College of Designs ve Velké Británii. Svůj zájem rozšířil na svém postgraduálním studiu na Royal College of Art v Londýně, kde získal magisterský titul v odvětví nábytkářského designu. Paul Brooks stále udržuje blízký kontakt s Ravensbournskou Univerzitou, kde deset let pracoval jako externí lektor.

PHOTO GALLERY

TOP