Kancelářský nábytek HOBIS

KOMPLETNÍ SORTIMENT NÁBYTKU HOBIS, VČETNĚ ATYPICKÉ VYROBY ZA AKČNÍ CENY

 

Kancelářský nábytek HOBIS

Nabídneme vám nejlepší cenu

Akční ceny, rychlé dodání, odborná montáž

Základní sleva 8 %, další slevy dle poptávaného množství

Základní sleva 8 % a další množstevní slevy

Vstupte do On-line systemu a vytvořte si poptávku

Rychlé dodání, odborná montáž.

Základní sleva 8 % + další množstevní slevy

PŘEDCHOZÍ
NÁSLEDUJÍCÍ

Kancelářský nábytek Hobis za Akční ceny

Jsme certifikovaný prodejce „HOBIS GOLD“. Showroom v Praze s možností parkování. Pošlete nám poptávku na vybraný nábytek Hobis a ihned dostanete minimální slevu 8 %, další slevu nabídneme na základě poptávaného množství. Nabízíme rychlé dodání s odbornou montáží. Zajišťujeme atypickou výrobu, odborné poradenství, vyhotovení dispozičního návrhu, dlouholetá zkušenost 25 let na trhu. Vaší slevu můžete také poptat telefonicky na tel: 604 140 948, 257 211 964.

Kancelářské STOLY HOBIS

Kancelářské stoly HOBIS nabízejí nadčasový design a uživatelskou vstřícnost. Využití naleznou, spolu s ostatními řadami kancelářského nábytku HOBIS, ve všech kancelářských prostorech. Součástí nabídky jsou i jednací stoly do jednacích místností.

Kancelářské SKŘÍNĚ

Kancelářské skříně HOBIS - to je pevná robustní konstrukce korpusů a vysoká nosnost polic. Využití naleznou,spolu s ostatními řadami kancelářského nábytku HOBIS, ve všech kancelářských prostorech. Nabízíme kancelářské skříně otevřené, zavřené

Akustické PARAVÁNY

Paravány AKUSTIK ve 3 variantách (na plochu stolů, na hranu stolu a samostatně stojící příčkové paravány) umožňují vizuální a akustické oddělení Vašeho pracovního prostoru od ruchu v kanceláři,

KUCHYNĚ HOBIS

Kuchyně HOBIS nabízejí příjemné zázemí pro chvíle odpočinku a krátkého občerstvení. Design vychází z kancelářského nábytku HOBIS a výhodou řady HOBIS kuchyně je její variabilita.

        Výškově stavitelné stoly MOTION     Výškově stavitelné stoly MOTION DUAL     

 

               Doplňky kancelářských stolů   Paravány AKUSTIK 

 

 Kancelářské stoly UNI Kancelářské stoly CROSS

 

TOP