Meeting port, Open port

široká

Meeting port je vynikající řešení pro ty, kdo potřebují v rámci pracoviště prostor pro klidná jednání nebo práci vyžadující soustředění. Meeting Port také nabízí jedinečnou možnost propojení s modulárním systémem Open Port. Toto řešení nabízí nekonečné množství variant

Open Port je moderní modulární systém sezení, který nabízí uživatelům a architektům nepřeberné množství individuálních řešení a možností. Je to systém, který inspiruje a zároveň je připravený se přizpůsobit inspiracím a potřebám uživatelů. U tohoto produktu je předpoklad, že postupně budou vznikat další prvky a možnosti.

Designer produktu

Paolo Scagnellato

Filip Streit absolvoval Vysokou školu Umělecko-průmyslovou v Praze. Od roku 2003 je společníkem ve Studiu Divan Design, jehož činnost je zaměřena na průmyslový design v širokém spektru od PET lahví přes zdravotnictví, až po stavební stroje. Výhodou je právě zmíněná šíře záběru, kdy přenášením zkušeností, technologií, materiálů a postupů z jiných oblastí vznikají inovativní řešení, která nejsou zatížena profesní slepotou.

Je držitelem několika ocenění a jako první Čech získal prestižní cenu GOOD DESIGN AWARD Chicago.

Pro LD seating připravil design pro modulární systém sezení Open Port.

PHOTO GALLERY - MEETING PORT

PHOTO GALLERY - OPEN PORT

TOP