AKUSTICKÝ NÁBYTEK, STÁNEK HAKO

CENA KATALOGOVÁ  237 660 Kč bez DPH

Akční cena 190 000 Kč bez DPH

Stánek Hako

Umožňuje si najít své místo v otevřeném prostoru. Potřebujete v klidu pracovat na notebooku, vyčistit si mysl, účastnit se videokonference nebo si jen udělat chvilku pro sebe. Hako vám umožní pracovat tak, jak chcete.

Akustické stánky Hako, inspirované průmyslovou architekturou a průmyslovým stylem, podporují akustiku moderních kancelářských prostor. Jeho úspěšný design umožnil MDD odstranit podlahu, aniž by došlo ke ztrátě stability kabiny. Zlepšuje mobilitu, je bezbariérový a umožňuje správu kabelů. Hako se vyznačuje širokou škálou možností: kancelářská telefonní budka, nebo modulární konstrukce, která se také stává architektonickou strukturou. Automatické osvětlení a tichý ventilátor zvyšují komfort práce. Akustické panely zajišťují soukromí při rozhovorů a setkání.  Efektivně vytváří pracovní zónu bez nutnosti stavět trvalé stěny.

bezbariérový přístup

efektivní ventilační systém

automatické osvětlení

Vlastnosti produktu

Hladina zvukové pohltivosti: 25,7 dB; akustické parametry ověřené zkouškou ISO 23351-1:2020; automatický osvětlovací systém s bezdrátovým spínačem; tichý ventilační systém s regulací rychlosti; funkce větrání: ventilátory fungují až 5 minut po opuštění kabiny; k dispozici s integrovanou podlahou nebo bez ní; vrstvená konstrukce stěn, zvuk pohlcující čalounění; mediabox: 2x230V + 1xUSB + 1xUSB C, LED SLIM panel; bezbariérový; určeno pro telefonování a tichou práci; určené pro otevřené prostory v kancelářích a veřejných prostorách

Soubory ke stažení
Photo gallery
TOP