3D ergonomie AERIS

Ergonomicky správné sezení

Aktivní dynamické sezení v přirozeném pohybu

Ergonomie je součástí vědního oboru o používání správných pracovních prostředků pro práci a o pracovním prostředí. Cílem ergonomie je, s ohledem na anatomické, fyziologické, psychologické a fyzikální náhledy na životní a pracovní podmínky lidí, utvářet prostředí, v němž si člověk během práce nepoškodí své zdraví a udrží si svou výkonnost.

V minulosti se vycházelo z toho, že je potřeba udržovat správnou pozici těla při sezení. Dnes je známo, že člověk je zrozen k pohybu, a nikoliv k trvalému zaujímání nějaké pozice. Pokud se může člověk přirozeně pohybovat, činí tak neustále.

Proto dnes platí, že aktivní, dynamické sezení je nejpřirozenějším způsobem sezení vůbec, a tím je i nejzdravější. Pojem "aktivní dynamické sezení" znamená, že pozice při sezení se mění co možná nejčastěji, čímž se lze vyhnout nedostatku pohybu na pracovištích, kde se dlouho sedí.

Od svého uvedení na trh v roce 1997 je swopper měřítkem pro všechny věci týkající se zdravého sezení v pohybu. Se svými inovativními 3D technologiemi, pohybem, umožňujícím změny držení těla ve všech směrech
Nová kancelářská židle 3Dee přináší do kanceláří dynamiku, zdraví a kvalitu života. Sjednocuje aktivní a dynamické sezení s ergonimicky optimalizovaným uvolněním.
Dlouhotrvající sezení bez pohybu způsobuje člověku zdravotní problémy. Přinejmenším vyvolává téměř u každého bolesti zad. Věčné stání však také není tou správnou alternativou.
oyo může být všude: doma, v kancelářích, v předsálí, jednacích místnostech, odpočinkových zónách, na tvůrčích pracovištích, ve firemních recepcích, v čekárnách, u jídelního stolu
TOP