Skříně, kontejnery, příslušenství

Skříně a kontejnery jsou základním vybavením každé kanceláře. Zlepšují každodenní fungování a pomáhají organizovat uložené dokumenty. A co víc, pokud jsou šikovně spravovány, mohou být použity k zónování prostoru. Skříňky klasického a jednoduchého tvaru snadno ladí s ostatním nábytkem. Odvážnější design dodává interiéru charakter. Ve výsledku se tento prvek stává součástí vizuální identity značky. I přes postup digitalizace jsou skříně a podstavce stále nezbytným doplňkem pracovních prostor, od recepcí až po soukromé kanceláře.

Soubory ke stažení

Skříně STANDARD

Skříňky vynikají svým nadčasovým designem, který umožňuje jejich použití nejen v kancelářských aranžmá, ale i ve veřejných prostorách..

Kontejnery STANDARD

Mobilní kontejnery s kovovou zásuvkou je nezbytný pro uspořádání ergonomického pracovního prostoru. Jeho univerzální design umožňuje umístění v jakémkoliv uspořádání.

Multifunkční kontejnery

Multifunkční kontejnery jsou řešením, které umožňuje úsporu místa. Umožňují rychlý přístup k většině jeho kapacity, Rozmanitost konfigurací odpovídá mnoha různým uspořádáním.

Registrační skříně

Registrační skříně umožňují ukládání dokumentů a udržování organizovaného pracovního prostoru. Minimalistický design pomáhá vytvářet esteticky soudržná aranžmá.

Designové knihovny, regály

Knihovny STILT byly navrženy s ohledem na organizovaný prostor. Jejich univerzálnost se hodí k různým typům uspořádání, jako jsou kanceláře, hotely a bytové interiéry.

Uzamykatelné boxy (lockery)

Lockery byly navrženy jako multifunkční kus nábytku. V závislosti na potřebách uživatele mohou skříně fungovat jako skříňky na osobní věci zaměstnanců v kanceláři nebo open space.
TOP