Kancelářská židle MOTTO

Úsporný design otočné židle MOTTO je zdůrazňován rafinovanou linií jejího opěráku zad. Široké spektrum použitelných čalounění Vám umožní dodat na výrazu jakémukoliv interiéru. Díky tomu, že jsou na opěráku eliminovány viditelné plastové komponenty, je Motto použitelná i v nekancelářských, více designových prostorech a v domácnostech. Díky unikátní technologii s použitím kostry z pružného plastu, která je následně pokryta studenou polyuretanovou pěnou, je opěrák nesmírně ohebný a dokáže se přizpůsobit lidem s diametrálně odlišnými dispozicemi. Područky jsou nastavitelné a umožní Vám najít tu nejsprávnější polohu pro podporu zápěstí a předloktí. Intuitivně ovladatelné mechaniky - synchronní a samonastavitelná synchronní - zaručují svému uživateli dynamické a komfortní sezení v průběhu dlouhého a náročného pracovního dne.
Kolekce Motto má nyní možnost použití nastavitelné hlavové opěrkya hloubkově stavitelné bederní podpěry (schukra), jež je plně integrována
v opěráku.
Kolekce Motto se rozrůstá o konferenční židle na centrální noze či s drátěným podnožím, s možností vysokého či nízkého opěráku. Jsou celočalouněné, ergonomické a zároveň splňují vysoké designové nároky. Jejich prostý, ale elegantní vzhled je založen na speciálním rámu opěráku, jehož kostra je vyrobena z pružného plastu a následně pokryta studenou polyuretanovou pěnou - opěrák tím svému uživateli zajišťuje svobodu pohybu, aniž by zapomínal na správné držení těla.

POPTAT VÝHODNĚJŠÍ CENU →→→

photo

PHOTO GALLERY

TOP