VÝPRODEJ

Zde nabízíme výprodej většinou skladových zásob nebo výstavních vzorků, tudíž bezvadného zboží s běžnou záruční lhůtou.

Výprodej jednací židle STRIKE

Výprodej jednací židle STRIKE s područkami. Kostra židle je chromová, područky černý plast, záda bílý perforovaný plast, sedák černý látkový. Původní cena 1.646,- Kč bez DPH, po slevě 1.000,- Kč s DPH.

 

 

Výprodej židle APOLLO

Jednací židle APOLLO má bílou pérovou konstrukci, šedé plastové područky a černý látkový potah. Přávě pérová konstrukce židle je velice pohodlná. Původní cena židle 4.576,- Kč bez DPH, po slevě 2.768,- Kč s DPH.

 

 

Výprodej křesílka PELIKAN

Velice tvarově zajímavé odpočinkové křeslo s názvem PELIKAN. Křesílko máme v oranžovém potahu s čtyřramenným chromovou podnoží opatřenou filci, aby bylo možno křesílko umístit kamkoliv je potřeba. Původní cena křesílka 13.180,- Kč bez DPH, po slevě 3.630,- Kč s DPH.

 

 

Výprodej židle SPINELLY

Kancelářská židle SPINELLY s hlavovou opěrou, síťovanou zádovou opěrou a stavitelnou bederní opěrkou.  Potah na sedáku - černá, síťovina - černá, kříž - chrom, područky - plastové šedé. Původní cena židle 12.854,- Kč bez DPH, po slevě 8.833,- Kč s DPH.

 

 

Výprodej kožené židle LASER

Výprodej vzorku kožené židle LASER  se stavitelnou hlavovou opěrkou a područkami . Kovové části židle jsou chromové, taktéž područky, jen horní plochy jsou v černém plastu. Židle má bedwerní přífuk a posuv sedáku. Potah židle  je pravá černá kůže. Původní cena židle 16.890,- Kč bez DPH, po slevě 13.064,- Kč s DPH.

 

 

Výprodej stolu s čalouněným paravanem YAN

Výprodej vzorku stolu YAN s bílou deskou a bílou kovovou podnoží. Výprodej akustického zvukového čalouněného parvanau. Rozměry stolu jsou 1400 x 740 x 800 mm a rozměry akustického paravanu jsou 1390 x 400 x 350 mm. Paravan má jasně zelený potah NEMO č. 9 s černým technickým zipem po obvodu. Původní cena stolu 7.488,- Kč bez DPH, po slevě 5.437,- Kč s DPH. Původní cena čalouněného paravanu 5.088,- Kč bez DPH, po slevě 3.694,- Kč s DPH. Možno koupit samostatně jak stůl, tak paravan. Paravan má držáky na samostatný stůl YAN, kde držáky jsou uchyceny v průchodkách.

 

 

TOP