VÝPRODEJ

Zde nabízíme výprodej většinou skladových zásob nebo výstavních vzorků, tudíž bezvadného zboží s běžnou záruční lhůtou.

Výprodej kancelářské židle LIGHT UP

Kancelářská židle LIGHT UP 230 SFL se synchronní mechanikou a posuvem a náklonem sedáku a opěráku, čalouněný opěrák. Kříž chrom. Původní cena 8.190,- Kč bez DPH, po slevě 5.946,- Kč s DPH. Měkčená kolečka na tvrdý povrch. Potahový materiál MEDLEY je 100% polyester s otěruvzdorností 750000 cyklů.

Výprodej jednací židle DACAPO CUATRO

Výprodej jednací židle DACAPO CUATRO na čtyřech chromových nohách. Moření dřevěných dílů do barvy wenge a potah HADE ve světlých barvách. Původní cena 9.188,- Kč bez DPH, po slevě 2 000,- Kč s DPH.

 

 

Výprodej kancelářského křesla ACTION

ACTION je vysoké křeslo s hlavovou opěrkou, synchronní mechanikou,posuvem a náklonem sedáku, černo-chromovými stavitelnými područkami a chromovým křížem. Kolečka univerzální dekorativní. Potah  světlá koženka. Původní cena - 21.120,- Kč bez DPH, po slevě 15.125,- Kč s DPH.

Výprodej kancelářské židle LOOK

LOOK je bílá židle se síťovanou zádovou opěrou, automatickou synchronní mechanikou, se stavitelnou bederní opěrkou, černo-bílými stavitelnými područkami a bílým křížem. Kolečka měkčená. Potah na sedáku a opěráku se sjednocen - světle modrý. Původní cena - 7.280,- Kč bez DPH, po slevě 5.445,- Kč s DPH.

 

 

Výprodej kancelářské židle SKY LINE

SKY LINE KN je židle s zádovou opěrou,hlavou opěrkou, synchronní mechanikou, pevnými chromovými područkami s černým potahem a chromovým křížem. Kolečka měkčená. Potah je černá umělá kůže. Původní cena - 6.984,- Kč bez DPH, po slevě 4.786,- Kč s DPH.

 

 

Výprodej jednací židle JUNO

JUNO je jednací celočalouněná židle se sklopným sedákem, tenkou hranatou chromovou konstrukcí, chromovo-černými područkami. S kolečky . Potah je vínová látka. Původní cena - 4.800,- Kč bez DPH, po slevě 2.408,- Kč s DPH.

 

 

Výprodej sestavy nábytku WELS

Sestava nábytku WELS  se skládá ze stolu o délce 200 cm, šíře 100 cm, výšce 76 cm, mobilního kontejneru se třemi zásuvkami, vozíkem PC a dvěmi dveřovými skříněmi se šířkou 170 cm, výškou 124 cm. Barva tmavý ořech. Původní cena 18.858,- Kč bez DPH, po slevě 15.000,- Kč s DPH.

 

 

Výprodej balančního sezení SWOPPSTER

Balanční juniorské sezení SWOPPSTER . Potah i pružina jsou zelené. Původní cena 7.245,- Kč bez DPH, po slevě 4.000,- Kč s DPH.

 

 

TOP