VÝPRODEJ

Zde nabízíme výprodej většinou skladových zásob nebo výstavních vzorků, tudíž bezvadného zboží s běžnou záruční lhůtou.

Výprodej sestavy nábytku WELS

Sestava nábytku WELS  se skládá ze stolu o délce 200 cm, šíře 100 cm, výšce 76 cm, mobilního kontejneru se třemi zásuvkami, vozíkem PC a dvěmi dveřovými skříněmi se šířkou 170 cm, výškou 124 cm. Barva tmavý ořech. Původní cena 18.858,- Kč bez DPH, po slevě 12.099,- Kč s DPH.

 

 

Výprodej jednací židle STRIKE

Výprodej jednací židle STRIKE s područkami. Kostra židle je chromová, područky černý plast, záda bílý perforovaný plast, sedák černý látkový. Původní cena 1.646,- Kč bez DPH, po slevě 1.000,- Kč s DPH.

 

 

Výprodej židle APOLLO

Jednací židle APOLLO má bílou pérovou konstrukci, šedé plastové područky a černý látkový potah. Přávě pérová konstrukce židle je velice pohodlná. Původní cena židle 4.576,- Kč bez DPH, po slevě 2.768,- Kč s DPH.

 

 

Výprodej křesílka PELIKAN

Velice tvarově zajímavé odpočinkové křeslo s názvem PELIKAN. Křesílko máme v oranžovém potahu s čtyřramenným chromovou podnoží opatřenou filci, aby bylo možno křesílko umístit kamkoliv je potřeba. Původní cena křesílka 13.180,- Kč bez DPH, po slevě 6.000,- Kč s DPH.

 

 

Výprodej židle SPINELLY

Kancelářská židle SPINELLY s hlavovou opěrou, síťovanou zádovou opěrou a stavitelnou bederní opěrkou.  Potah na sedáku - černá, síťovina - černá, kříž - chrom, područky - plastové šedé. Původní cena židle 12.854,- Kč bez DPH, po slevě 12.088,- Kč s DPH.

 

 

Výprodej 4 kusů jednacích židlí CALYPSO MT

Našemu zákazníkovi prodáváme 4 kusy jednacích židlí CALYPSO MEETING, židle jsou úplně nové. Kostra je stříbrná, područka černá plastová. Záda síťovaná z přední strany modrá, zadní část černá síťovina. Sedák je černý. Prodej všech 4 kusů židlí najednou.  Původní cena jedné židle 1.974,- Kč bez DPH, po slevě 1.194,- Kč s DPH za jednu židli.

 

 

Výprodej židle PORTIA

Výprodej vzorku židle PORTIA se síťovaným opěrákem, stavitelnou hlavovou a područkami . Kostra židle je šedá, taktéž područky. Záda šedá síťovina . Sedák je šedý. Původní cena židle 5.900,- Kč bez DPH, po slevě 5.711,- Kč s DPH.

 

 

TOP