VÝPRODEJ

Zde nabízíme výprodej většinou skladových zásob nebo výstavních vzorků, tudíž bezvadného zboží s běžnou záruční lhůtou.

Výprodej kancelářské židle LIGHT UP

Kancelářská židle LIGHT UP 230 SFL se synchronní mechanikou a posuvem a náklonem sedáku a opěráku, čalouněný opěrák. Kříž chrom. Původní cena 8.190,- Kč bez DPH, po slevě 5.946,- Kč s DPH. Měkčená kolečka na tvrdý povrch. Potahový materiál MEDLEY je 100% polyester s otěruvzdorností 750000 cyklů.

Výprodej křesla SOPHIA EXECUTIVE

Výprodej stylového křesla SOPHIA EXECUTIVE na ocelovém rámu. Područky i podnož v leštěném hlikíku, chromová kolečka. Potah je černá kůže. Křeslo má houpací mechanismus. Původní cena křesla - 9.306,- Kč bez DPH, cena po slevě - 3.999,- Kč s DPH.

 

Výprodej čalouněného křesla BLOCK

Výprodej vzorku čekacího křesla BLOCK s nerezovou podnoží. Potah křesla je tmavohnědý. Původní cena křesla - 10.577,- Kč bez DPH, cena po slevě - 4.990,- Kč s DPH.

 

 

Výprodej kancelářského křesla FERMATO UNA

FERMATO UNA je exkluzivní křeslo s nerezovou podnoží, synchronní mechanikou, nerezovými područkami s dřevěnými opěrkami - mořenými do odstínu mahagon. Kolečka na koberec s možností výměny za měkčená kolečka. Původní cena - 15.668,- Kč bez DPH, po slevě 9.479,- Kč s DPH.

 

 

Výprodej jednací židle DACAPO CUATRO

Výprodej jednací židle DACAPO CUATRO na čtyřech chromových nohách. Moření dřevěných dílů do barvy wenge a potah HADE ve světlých barvách. Původní cena 9.188,- Kč bez DPH, po slevě 3.690,- Kč s DPH.

 

 

TOP