mPosition

Zdá se, že mPosition přišlo z nedaleké budoucnosti. Bylo zkonstruováno na základě dlouhodobého výzkumu ergonomie a naznačuje směr, kterým se plánujeme ubírat v budoucnosti. Je odpovědí na potřebu přeměny pracovního prostředí a modifikuje způsob trávení volného času, mění naše zvyky v obouch z těchto odvětví.

Do každého prostoru

Doma:
Po těžkém dni v práci sníte jen o chvíli odpočinku. Je jedno, jestli preferujete číst si dobrou knihu, poslouchat hudbu , hrát počítačové hry pro krátký únik z tohoto únavného světa nebo třeba jen surfovat na internetu - mPosition  zajistí, že se u toho budete cítit pohodlně. Díky svému dokonalému designu a rozšířené možnosti náklonu opěradla Vám zajistí nejvyšší míru komfortu. Usaďte se a užívejte každý moment svého volného času.

V práci:
U počítače trávíme čím dál tím více času. Zasíláme e-maily, překládáme texty, píšeme disertace a články, připravujeme složité analýzy. Páteř proto potřebuje co nejvyšší komfort. mPosition je perfektním řešením pro lidi, kteří většinu dne používají počítač a potřebují zůstat soustředěni po celou dobu. Nyní již nemusíte vstávat, abyste měnil pozici svého těla. Stačí jen jednoduše nastavit svůj mPosition.

Co-working:
Co-working se stává stále více populárním. Pronajímání prostor lidem, kteří vykonávají různé profese jim umožňuje vzájemně se inspirovat a zvýšit vlastní motivaci. mPosition je multifunkční pracovní stanice, která zabírá málo místa. Může být zajímavým doplňkem interiéru, pokud si vyberete správnou barvu. Otevřený kancelářský prostor, příjemné pracovní prostředí a k tomu mPosition – to je záruka, že bude vypracováno mnoho inovativních řešení.

Veřejný prostor:
Určitě jste to žažili alespoň jednou v životě: jste na letišti a nejednou si uvědomíte, že jste zapomněli převést peníze, nezapsali si adresu důležité schůzky nebo třeba máte mnoho zpráv k odeslání v e-mailové schránce. Jindy prostě jen potřebujete chvilku odpočinku před odletem. mPosition vám dává to, co potřebujete - toto inovativní křeslo přesně zapadá do veřejného prostoru a bude Vám skvělým pomocníkem.

mPosition_5_preview

 

mPosition_12_preview

mPosition_11_preview

mPosition_10_preview

mPosition_6_preview

 

TOP