Swopper

Jak člověk sedí, tak se cítí.

Od svého uvedení na trh v roce 1997 je swopper měřítkem pro všechny věci týkající se zdravého sezení v pohybu. Se svými inovativními 3D technologiemi, pohybem, umožňujícím změny držení těla ve všech směrech, způsobil swopper revoluci v kancelářských židlích. Mnohokrát oceněná aktivní židle se vám dobře přizpůsobí díky své jedinečné třídimenzionální pohyblivosti - ne naopak ! Toto sezení ve 3 dimenzích s mnoha různými sedacími pozicemi vás vždy udrží v pohybu a posiluje vaše záda. Zůstanete fit a budete se cítit dobře.

Jeho genialita spočívá v jeho radikálnosti

Už od prvního momentu vidíte rozdíl mezi swopperem a běžnou kancelářskou židlí. Jeho radikální koncept se vzdává všech konvenčních komfortních prvků jako opěrky rukou nebo opěrka pro hlavu, které zabraňují pohybu a způsobují trvalé onemocnění.
Naproti tomu swopper, světově první 3D aktivní židle, podporuje a vyžaduje, díky své jedinečné patentované 3D technologii, zdravé a pohyblivé sezení s častými změnami pozic. Výhody jsou jasné, nebo lépe řečeno, jsou na straně sedícího: konec bolestí zad a napětí, lepší tělesné zdraví, lepší pocit a zvýšená výkonnost.

  

 

                                                                                                      6 výhod

Krevní oběh i nálada se zlepšují.
Při swoppování se narovná horní polovina těla, bránice je volná, krevní oběh se zvyšuje. To je nejen zdravé, ale také zlepšuje náladu.
.
.
.
.
 Dobré pro ploténky
Díky 3D pohybu swopperu odpadá jednorázová tlaková zátěž na ploténky. Swoppování udržuje ploténky dobře vyživované, elastické a zdravé.
.
.
.
.
 Předchází žilním onemocněním
Sedák swopperu je vytvarován konvexně. To zabraňuje otlakům a ucpání. Sezení v pohybu podporuje zpětnou přepravu krve k srdci.
 
 
Sedíte vždy správně.
Swopper podporuje neustálou změnu polohy. Automaticky se často narovnáváte. A protože swopper následuje váš pohyb, zůstávají záda napřímená, i když se nakloníte nad stůl.
.
.
.
.
Trénink pro svalstvo
Na swopperu je vaše celé tělo v pohybu. To posiluje svalstvo břicha, zad a nohou, a předchází bolestem zad.
.
.
.
.
Vazy a klouby jsou zdravé
Díky aktivnímu dynamickému sezení jsou také i klouby pořád v pohybu. To podporuje tvorbu kloubního maziva, napíná vazy a šlachy a předchází tak kloubnímu onemocnění.

 

Modely swopperu

Potah sedáku : umělá kůže, barva potahu: černá. Barva podnože: černá, bílá. Kolečka, nebo kluzáky, možnost opěradla.
(Stamskin - Serge Ferrari)
Potah sedáku : umělá kůže, barva potahu: bílá. Barva podnože: černá, bílá, šedá. Kolečka, nebo kluzáky
kůže (Atlantic - Heller)
Potah sedáku: kůže, barva potahu: černá. Barva podnože: černá,bílá, šedá. Kolečka, nebo kluzáky
vlna (Capture - Gabriel)
Potah sedáku: kůže, barva potahu: černá, šedá, červená, modrá, zelená. Barva podnože: černá,bílá, šedá. Kolečka, nebo kluzáky
umělá kůže (Uruguay - Elaston)
Potah sedáku a opěráku: umělá kůže, Barva potahu: černá, Barva podnože: černá, bílá. Kolečka
vlna (Gabriel)
Potah sedáku a opěráku: Vlna, barva potahu: černá, šedá, červená, modrá, zelená. + 15 dalších. Barva podnože: černá,bílá. Kolečka
mikrovlákno (Comfort - Gabriel)
Potah sedáku a opěráku: mikrovlákno, barva potahu: černá, šedá, červená, modrá, zelená. Barva podnože: černá,bílá. Kolečka
síťovina (Runner - Gabriel) - AIR
Potah sedáku a opěráku: síťovina, barva potahu: černá, šedá, červená, modrá, zelená. Barva podnože: černá,bílá. Kolečka

Nová dimenze sezení: 3D ergonomie

Obvyklé koncepce sezení - též takové, které se nazývají "ergonomické" - příliš neodporují tvrzení o nedostatku pohybu v kancelářích. Naopak, mohou dokonce podporovat oslabování svalstva a špatné sedací pozice. aeris to nazývá "sedací pády" - když mezi intenzivním používáním konvenčního kancelářského nábytku a prvními příznaky nemoci uplyne jen pár let.
aeris naproti tomu vymyslel úplně nový koncept sezení při práci. Se svým jedinečným konceptem 3D ergonomie produkty aerisu vyžadují a podporují intuitivní pohyby lidí a vedou tělo zpět k přirozeným návykům a správným pohybovým vzorcům.

Přirozený pohyb ve 3 dimenzích

Základní myšlenka 3D ergonomie firmy aeris je jednoduchá a přitom geniální: židle následuje pohyb těla, ne naopak. Důsledek: přirozené sezení, kontrolované houpání, kombinované optimalizovaným držením těla při pohybech do stran, dopředu a dozadu.
Experti na 3D ergonomii říkají:
1. Houpání (pohyb) ve svislé ose
2. Stranová flexibilita
3. Náklon dopředu

Houpání ve svislé ose

Houpání ve svislé ose je jedinečný pohyb ve třetí dimenzi, který je umožněn díky pružině uložené na 3D technologii pohyblivého kloubu od firmy aeris. Toto houpání je individuálně nastavitelné podle tělesné hmotnosti. Dochází přitom k uvolnění plotének, podpoře proudění krve a krevního oběhu, a okysličování krve.

Stranová flexibilita

Harmonické 3D pohyby se stranovým vychýlením rozšiřují akční rádius a optimalizuji přitom přirozené držení těla. Kromě toho se při každé změně postury aktivuje krevní oběh, což mimo jiné přispívá ke zvýšení koncemtrace

Náklon dopředu

3D kloub, který je těsně nad podlahou, zajišťuje přirozený náklon této židle směrem dopředu, jakmile se člověk na něm sedící otočí k psacímu stolu. Důsledek: záda zůstanou zpříma, dýchání je hluboké a aktivizuje se krevní oběh.

Pohyblivý element

Stabilní podnož

Individuální nastavení

Pohyb do stran

Svislý pohyb

Výplň sedáku u swopperu AIR

TOP