Výbava COM: individuální komfort pro nejnáročnější

Pokud chcete, aby se vám židle dokonale přizpůsobila a požadujete špičkový individuální komfort, volte prémiové modely ENERGY a BODY. Provedení COM nabízí maximální výbavu ergonomických doplňků přesně pro danou postavu uživatele. K dispozici je šest velikostí: S–M–L–2XL–3XL. Pokud vám některý prvek na židli nevyhovuje, je možné jej nahradit jiným z volitelného příslušenství bez příplatku.

ERGONOMICKÁ VÝBAVA COM:

volitelná podpěrka hlavy (pro osoby s méně či více zakulacenými zády) – výběr ze šesti provedení
bederní přífuk upravující podepření beder pomocí Air pumpy (pro osoby s více klenutou bederní oblastí pro lepší kontakt s opěrou a pro osoby s bolestmi zad)
volitelný pružinový sedák SPRING, jemný sedák SOFT nebo dvojitý pružinový sedák KOMFORT (pro větší komfort při častém dosedání či dlouhém sezení)
speciální prodloužené a zesílené područky se sklonem vpřed nebo vzad
speciální aretace výšky opěry pro zamezení nechtěnému zvednutí opěry zad při vstávání
volitelná mechanika EXTREM s možností naklápění sedáku pro odlehčení pánve a páteře nebo zesílená mechanika HARD pro větší hmotnosti

Volitelnému individuálnímu příslušenství Vaší nové židle je dobré věnovat mimořádnou pozornost. Zvýšíte tak její užitnou hodnotu, zdravotní prevenci i vaši dlouhodobou spokojenost. Pokud již trpíte bolestmi zad či jinými zdravotními problémy při sezení, může vám vhodně zvolené příslušenství výrazně pomoci.

 

 

TOP