Kvalitní potahy

Židle THERAPIA oblékáme do prvotřídních potahů nejvyšší kvality s vynikajícími vlastnostmi. Vyhoví tak požadavkům každého, i toho nejnáročnějšího zákazníka a různým pracovním prostředím.

Extra jemný potah AX (vlastnosti a čištění)
Vzdušná polyesterová síť nabízí velmi příjemný omak a vyhovuje proto většině uživatelů, včetně alergiků. Vynikající kvalitu představuje oděruvzdornost (110 000 ot. Martindale), světlostálost a odolnost na tření. Materiál má vynikající elastické vlastnosti, neklouže a snadno se čistí. Proto je dlouhodobě nejoblíbenějším potahem pro všechny ergonomické židle THERAPIA.

ax

Plyš se vzorem PX (vlastnosti a čištění)
Novinka v nabídce potahů nabízí skvělý vzhled se zajímavým vzorem a velmi příjemný omak. 100% polyester s odolností 100 000 ot. Martindale má vodoodpudivou úpravu. Potah vyniká esteticky zvláště v kombinaci s umělou neklouzavou kůží.

px

 

 

 

Jemný odolný potah HX (vlastnosti a čištění)
Novinka v nabídce potahů nabízí velmi konzervativní vzhled dokonalého smokingu. 100% polyester s odolností 100 000 ot. Martindale. Potah vyniká esteticky zvláště v kombinaci s umělou neklouzavou kůží.

hx

Extrémně odolný zátěžový potah BX (vlastnosti a čištění)
Nejodolnější potah na světě od anglického výrobce získal své prvenství mimořádnou odolností (500 000 ot. Martindale), je proto také součástí výplně neprůstřelných vest. Pokud chcete, aby vás potah na vaší židli přežil, vyberte si jej. Tyto potahy jsou však výrobcem vyhrazeny především pro modely dispečerských židlí OPERATOR, které při nepřetržitém provozu 24/7, tedy 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, odolávají nejnáročnějším pracovním podmínkám včetně střídání uživatelů.

bx

Umělá neklouzavá kůže RX (vlastnosti a čištění)
Zcela unikátní potahový materiál je moderní imitace kůže (umělá neklouzavá kůže). Kromě originálního provedení poskytuje také příjemné uživatelské vlastnosti, například částečnou omyvatelnost, pružnost, nehořlavost, snadnou údržbu a vzhled pravé kůže. Potahy třídy RX navíc vynikají svou prodyšností a strukturou. Pro vybrané modely THERAPIA doporučujeme právě tuto jedinečnou potahovou látku, nově také v kombinaci s potahy HX, PX.

rx

Pravá kůže EX (vlastnosti a čištění)
Pravá hovězinová useň byla vždy vysoce ceněným čalounickým materiálem. Bohužel moderní zdravotní židle s pružinovými sedáky a aktivními biozonami THERAPIA vyžadují vysoce elastické a vzdušné potahové materiály, které odolávají značnému mechanickému namáhání a současně se dokážou vrátit do původní podoby bez vrásnění. Pro milovníky luxusu pravé kůže proto nabízíme čalounění područek u vybraných modelů THERAPIA COM.

TOP