Designový manažerský nábytek

MITO_02  V této sekci Vám chceme nabídnout vybraný nábytek významných  výrobců.  Nábytek charakteristický nejen prvotřídní technologií, vynikající kvalitou a moderním designem. Je to také velká rozmanitost výrobků s ergonomickými vlastnostmi, což vytváří dokonalé pracovní podmínky pro náročné uživatele.

Manažerský nábytek LINEART

Lineart (41

Kancelářský nábytek Lineart je navržen s ohledem na nejnovější trendy v projektování nábytku. Zajímavý vzhled nábytku je zvýrazněn použitím chromovaných a vysoce leštěných prvků nejvyšší kvality.

MANAŽERSKÝ NÁBYTEK MITO

00003556

Designový nábytek řady MITO  kombinuje bílé, nebo černé lakované prvky a 3D struktury desky světlého a tmavého Javoru.

Kancelářský nábytek EXNER

ex_08

Kancelářský nábytek EXNER Kombinace nadčasového vzhledu s moderním užitným komfortem a funkčností pro současná manažerská pracoviště.

Manažerský nábytek WOOW

03113l

Kancelářsky nábytek WOOW vznikl z požadavku řešit interiéry kanceláří vzdušně, moderně, s barevnou hravostí a s využitím elegantních lichoběžníkových tvarů

Manažerský nábytek CRYSTAL

crystal_6

Manažerský nábytek CRYSTAL je exkluzivní nabídka pro ty, kteří ocení dobrý design. CRYSTAL přinese eleganci do vaší kanceláře.

 

Manažerský nábytek CREATOR

Creator (4)

Manažerský nábytek Creator je systém založený na základních geometrických tvarech, čímž vytváří moderní a efektní výrazný vzhled.

Manažerský nábytek QUANDO

quando_25

Manažerský nábytek QUANDO - řešení, které dělají vaše pracoviště pohodlnější. Tato kolekce se dokonale hodí do moderních minimalistických interiérů.

Manažerský nábytek IMPULS

impuls_22

Manažerský nábytek IMPULS představuje především kontrast mezi černou a bílou, stejně tak i jemnost a čistotu tvarů. Použité neutrální dezény stolových desek jsou v harmonickém kontrastu s barevně výrazným rámem stolu.

Nábytek FUNDAMENTAL

Fundamental (2)

Kancelářský nábytek Fundamental je systém nábytku vyznačující se futuristickým vzhledem, který respektuje nejnovější trendy v zařizování interiérů. .

Manažerský nábytek STATUS

status-18

Nábytkový systém STATUS kombinuje nadčasové klasické stylistiky s moderními detaily a nejvyšší kvalitou výroby

Manažerský nábytek WELS

20150603134545 1000X454

Nábytková řada Wels nabízí nový stylový nábytek do kancelářských prostor s nádechem lehkosti a moderního designu za velmi příznivou cenu.

TOP