Therapia XMEN

Pokud strávíte většinu dne chozením, investujte do kvalitních bot. Pokud většinu dne proležíte, potřebujete kvalitní postel. Když většinu dne sedíte, je to na vás.
Zátěžová ergonomická židle pro vysoké a robustní postavy. Černé nebo chromové doplňky. Zátěžová mechanika HARD. Tento model je vhodný pro individuální použití a běžný (jednosměnný) kancelářský provoz. Pro vícesměnný provoz se střídáním uživatelů použijte modely Operator.

 
Doporučeno pro:
170 - 195 cm
70 - 140 kg
 
 
Výška sedáku                                                  55 - 62,5 cm
Min. výška židle                                                       133 cm
Hloubka sedu                                                     46 - 52 cm
Šířka židle                                                                   66 cm
Šířka sedáku                                                               52 cm
Hmotnost židle                                                           28 kg
Maximální nosnost                                                  150 kg
Mechanika                                                   zátěžová Hard
 
Cena 19 900 Kč bez DPH

Konstrukce židle

XMEN je menší verze modelu GIGANT se shodnými konstrukčními prvky. Zesílená odolnost a současně poměrně univerzální a dostatečně pohodlné řešení. Komfortní sedák je dostatečně velký, dvojitý pružinový KOMFORT, opěra je rovněž zesílená a má vyšší základní pozici bederní opěry, což ocení zejména lidé s vyšší postavou. Biozóny aktivně a nezávisle na vědomí uživatele působí na krevní a lymfatický oběh, udržení hlubokého dýchání, energeticky výhodnou a nestresující polohu těla.

Konstrukční řešení XMEN s biozónami podporuje zdravější sezení, ale současně se počítá s maximálním možným komfortem i pro různé velikosti postavy. Robustní konstrukce, nejkvalitnější a nejodolnější komponenty, maximální rozsah nastavení všech důležitých prvků.

http://www.therapia.cz/wp-content/themes/therapia/images/site/profile/22.jpg

 http://www.therapia.cz/wp-content/themes/therapia/images/site/profile/23.jpg

Individuální volitelné příslušenství XMEN

Kolečka (bez příplatku): volitelná podle typu podlahy v místě použití židle. Pro měkké povrchy (koberce, korek) volíme kolečka tvrdá (černá), pro tvrdé povrchy (mramor, dřevo, plovoucí podlahy, lino, beton) kolečka měkká (šedá) s extra tichým pojezdem.

Ramínko na šaty: pokud potřebujete často odkládat své sako nebo jiný oděv přímo na pracovišti, můžete si zvolit praktický doplněk, který se stane součástí vaší židle a který esteticky a jednoduše vyřeší, kam zavěsit oděv.

 

Potahový materiál

Robustní konstrukce, nejkvalitnější a nejodolnější materiály, maximální rozsah nastavení všech důležitých prvků a mechanicky nejodolnější potah na světě (500.000 otáček Martindale) poskytují nejlepší možnou provozní spolehlivost s pětiletou zárukou (včetně potahu) a nejvyšší dosažitelnou univerzálnost.

http://www.therapia.cz/wp-content/themes/therapia/images/site/profile/24.jpg

TOP