Therapia iMEDI

Zdravé sezení vás bude stát mnohem méně dnes, než výdaje za drahé léčení zítra. Univerzální řešení pro lékaře i pacienty
Unikátní spojení speciálně tvarovaného pružinového sedáku střední velikosti a nízké anatomické opěry pro šetrné podepření dolní části zad působí velmi příznivě zejména pro ty, kteří trpí bolestmi zad při sezení. Výškově stavitelná opěra svým tvarem zajišťuje citlivou oporu bederní oblasti, horní část zad zůstává odlehčená a nestresující zejména při bolestivých stavech v oblasti zad. Biozóny v sedáku a anatomická nízká opěra u všech modelů iMEDI působí velmi příjemně a šetrně pro všechny typy postav. Opěra nabízí skvělou relaxaci při protažení a naprostou volnost ramen a paží. Toto řešení bylo vyvinuto speciálně pro lidi s nesymetrickou horní polovinou těla (skolióza, hyperkyfóza atp.). Díky své menší konstrukci je model iMEDI vhodný i pro malé kanceláře, ordinace či domácí pracovny s nedostatkem místa.

iMEDI

Zdravotní židle iMEDI kombinuje komfortní sedák Therapia s anatomickou bederní opěrou. Je proto přednostně určena především lidem s bolestmi zad a vadami držení těla, např. skoliózy.

iMEDI lákařská zvýšená

Chromové doplňky s bílými plasty a kolečky a čalouněním do nešpinavých, omyvatelných a antibakteriálních potahů doporučeno speciálně pro lékaře a laboratorní specialisty.

iMEDI PRO

Inovovaný model vyvinutý pro osoby s bolestmi zad či vadami držení těla (např. hyperlordóza).

Zdravé sezení na židli iMEDI

Spojení pružinového sedáku Therapia s odlehčenými zónami a bederní opěra nabízejí zcela vyhovující řešení také pro lékaře, protože iMEDI je možné čalounit do lékařské koženky nebo antistatických antibakteriálních potahů, které je možné dezinfikovat. Samozřejmostí jsou bílé plasty a chromové kovové příslušenství. Pro laboratoře a speciální pracoviště je vyvinuta speciální zvýšená verze.

Praktické doplňky

Standardní výbavu židle Therapia iMEDI lze rozšířit o další individuální volitelné příslušenství. Pro různé typy podlah jsou nabízena měkká, nebo tvrdá kolečka. Pro zamezení pohybu židle je možné zvolit místo klasických koleček kluzáky. Područky lze očalounit do omyvatelného koženkového potahu, což usnadňuje čištění a zvýšuje jejich odolnost. Pohodlí a komfort pro vaše nohy zajistí opěrný kruh.

Potahový materiál

Model iMEDI je velmi oblíben díky prostorové nenáročnosti a možnosti čalounění do mnoha typů potahových látek. Ze široké nabídky jemných, neklouzavých, omyvatelných, antibakteriálních či nešpinivých potahů si vybere každý.

TOP