Therapia iENERGY

Koncept židle pro ženy (a děti) iENERGY respektuje obvyklé ženské tělesné prvky – židle je tedy štíhlejší než iBODY. Biozóny u všech modelů iENERGY působí díky odlišným tvarům a materiálům velmi jemně a citlivě. Speciálně odlehčená opěra nabízí skvělou relaxaci při protažení a naprostou volnost ramen a paží při sezení. Terapeutický účinek je zde oproti modelům iBODY znatelně jemnější především díky použití měkčích PUR materiálů v sedadle i opěře. Proto je iENERGY přednostně určena spíše štíhlejším ženám a ergonomicky méně zkušeným uživatelům (včetně dětí a studentů). Nabízí tak vynikající prevenci a nejvyšší individuální komfort během dlouhého sezení pro většinu běžné populace.

iENERGY XL

Zdravé sezení v unikátním luxusním hávu pravé kraví kůže.

iENERGY S

Rostoucí dětská ergonomická židle působí preventivně proti špatným návykům při sezení pro děti od 6 let.

iENERGY M

Tato židle představuje současně ekonomicky výhodné univerzální řešení zdravotní kancelářské židle pro firmy a domácí pracovny pro všechny typy postav.

iENERGY L / LS

Therapia iENERGY L reprezentuje nejoblíbenější univerzální terapeutickou židli pro střední výšku a šířku postavy, určenou především ženám. Model židle je k dostání také v maximální ergonomické výbavě iSUPERENERGY.

iENERGY XL

Therapia iENERGY XL židle má rozšířený sedák a bederní oblast opěry, proto je vhodný pro robustnější mužský typ postavy. Model židle je k dostání také v maximální ergonomické výbavě iSUPERENERGY .

Dokonalá ergonomie

Pro maximální pohodlí a náročné zákazníky nabízí židle iENERGY individuální ergonomické doplňky. Komfortní dvojitý pružinový sedák minimalizuje tělesnou odezvu při častém vstávání a dosedání. Výběr ze tří velikostí opěrky umožní maximální uvolnění krční páteře a dokonalé odlehčení hlavy při zadní relaxační pozici opěry. Díky air pumpě je navíc možné nastavit optimální velikost bederní opěry i pro osoby s výraznějším tvarováním beder (hyperlordóza).

Praktické doplňky

Standardní výbavu židle Therapia iENERGY lze rozšířit o další individuální volitelné příslušenství. Pro různé typy podlah jsou nabízena měkká, nebo tvrdá kolečka. Zamezení přizvednutí opěry při vstávání umožňuje speciální aretace (pouze pro model iENERGY LS). Volba područek s antibakteriálním antistatickým PUR povrchem nabízí snadnější čištění a zvýší jejich mechanickou odolnost. Praktickým doplňkem je i ramínko na šaty, které je umístěno v zadní části židle.

Potahový materiál

Židle THERAPIA oživí každý interiér také díky potahovým látkám nejvyšší kvality a vyhoví tak požadavkům i toho nejnáročnějšího zákazníka. Potahy vynikají svou strukturou i vlastnostmi, jako je nešpinivost, omyvatelnost a antibakteriálnost. Ze široké škály barev si vyberou jak konzervativnější zákazníci, tak i ti extravagantní, kteří mohou barvy kombinovat.

Maximální výbava

To nejlepší pro náročné zákazníky nabízí nejdokonalejší možná ergonomická výbava ve verzi iSUPERENERGY pro modely L, LS a XL. Maximální výbavu reprezentuje dvojitý komfortní pružinový sedák, zvýšené 4D područky, 3 velikosti podpěry hlavy, bederní přífuk (air pumpa), ramínko, aretace opěry (pouze pro model LS) a kolečka podle typu podlahy. Reprezentativní design, luxusní jemnou neklouzavou kůži a nejvyšší komfort ocení zejména špičkové manažerky a majitelé firem.

Design a ocenění

Židle Therapia iENERGY vyniká jedinečným designem. V roce 2011 byla vyhlášena Kancelářskou židlí roku a o rok později získala cenu za ergonomii. Modely iENERGY patří k nejoblíbenějším modelům u domácích i zahraničních zákazníků, zejména ve Skandinávii. Společnost Prowork je díky svým jedinečným a patentovaným ergonomickým židlím také členem Czech Deco Teamu – sdružení majitelů firem, architektů a předních interiérových specialistů.

TOP