Skříně a kontejnery

sestava 1000x454
BASIC je optimální a ekonomický systém skříněk a polic. Korpus je k dispozici ve třech barvách: hliník, bílá a antracit. Skříně jsou k dispozici v šířce 800 mm a ve třech výškách OH.

STANDARD řada představuje skupinu víceúčelových skříní pro různé aplikace. Modulární stavba a široká škála povrchových úprav. STANDARD řada zahrnuje úložiště s otevřenými čely, křídlovými dveřmi, žaluzií, posuvné dveře nebo skleněné dveře.

PRO je vrcholná řada, která nabízí neomezené možnosti pro zařizování kancelářských prostor. Konstrukce skříně a použité materiály umožní vytvořit příjemné a funkční prostory. Skříňky jsou k dispozici v pěti šířkách a výškách OH. Široká paleta barev a možnost tvorby různých barevných konfigurací dává jednu velkou volnost při navrhování interiéru.

GLOSS je speciální řada, která nabízí širokou škálu skříní s vysokým leskem HPL laminátovou úpravou pohledových dílů. K výběru je deset různých barev. Korpus skříně je v barvě černá, hliník, bílá nebo antracit. Nabízené barevné provedení umožňuje kombinovat skříně s jinými složkami PRO nebo řady Standard a Basic. Dvířka jsou vybaveny patentovým zámkem a systém push-to-open.

PHOTO GALLERY

TOP