Stavitelné stoly DRIVE

DRIVE - Unikátní systém výškově stavitelných stolů pomocí elektromotoru. Vhodný zejména pro stolové sestavy. Stolový systém dále nabízí propracovaný vertikální posuv pracovní desky, který umožňuje snadný přístup k elektroinstalaci umístěné ve žlebu pod stolovou deskou.

Stolový systém DRIVE

Výškově stavitelné stoly DRIVE: to je elektrická regulace výšky, která umožňuje stojící a sedící polohu při práci a je přínosným ergonomickým řešením. Elektrický regulátor výšky, umístěný pod pracovní stolovou deskou usnadňuje změny v pozicích v závislosti na potřebách kanceláře. Změna polohy během dlouhé pracovní doby zvyšuje efektivitu práce, produktivitu a zdraví. Pro vytvoření intímního prostředí vám systém DRIVE umožňuje přidávat akustické panely. Existují dva typy akustických panelů, které dokonale padnou horizontálně i vertikálně k pracovní desce. DRIVE poskytuje možnost rychlého a snadného přizpůsobení individuálním potřebám bez ohrožení funkčnosti a prostoru. Každý pracovník má svůj vlastní individuální mechanismus, který pracuje nezávisle. DRIVE stolová sestava může být vybavena čalouněnými panely pro rozdělení pracovního prostoru pro větší soukromí. Rozdělení pracovního povrchu v žádném případě nezmenšuje přístup k horizontálnímu vedení kabelů pod pracovní stolovou deskou.

Ogi-drive přispívá k pracovnímu prostředí, které si více uvědomuje zdraví a umožňuje uživatelům přizpůsobit pracovní plochu na úroveň, která je vhodná k sedění nebo ke stání.

 

 

OGI-DRIVE photo gallery

TOP